CZWARTA LIGA "ARTBUD"

GKS TARNOVIA SOCCER SUMMER CAMP 2020

Idąc śladem takich klubów jak Warta Poznań, Bytovia Bytów, Arka Gdynia czy Zawisza Bydgoszcz, w 2019 roku postawiliśmy na ośrodek Rueda w miejscowości Bucz, który jest położony na południe od Poznania i ma bardzo bogatą ofertę sportową. Nasi zawodnicy będą mieli do dyspozycji 3 płyty boiska z naturalną nawierzchnią:

płyta główna: 105 x 68 m

płyta treningowa z oświetleniem: 40 x 80 m

płyta treningowa:  45 x 90 m

Ponadto do dyspozycji uczestników będą 2, 3 i 4 osobowe pokoje wyposażone w łazienkę z prysznicem, TV oraz z wyjściem na ogród i na basen. Organizator zapewnia wodę do treningów oraz cztery posiłki dziennie (śniadanie w formie szwedzkiego stołu, dwudaniowy obiad oraz podwieczorek – kolacja w formie szwedzkiego stołu; do wszystkich posiłków napoje), a jedną z atrakcji będzie wypad nad pobliskie jezioro w Boszkowie. Co istotne, przez wszystkie 7 dni pobytu, nad zdrowiem zawodników przez będzie czuwał doświadczony fizjoterapeuta, a zajęcia będzie prowadzić doświadczona kadra trenerska. Forma transportu – młodzież na obóz dotrze autokarem.

Teren ogrodzony i monitorowany -  bliskość natury - obiekt położony przy lesie ,świeże powietrze ,cisza , spokój.

Na Twoje zgłoszenie czekamy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Z doświadczenia wiemy, że miejsca szybko znikają, dlatego zachęcamy do przesłania maila jak najszybciej, gdyż liczba wspomnianych miejsc jest ograniczona. Koszt udziału w obozie wynosi 920 zł do 30 czerwca 2020). 

Numer konta do opłat: 20 1050 1520 1000 0024 1856 6457.

 

 

Designed with by jakubskowronski.com